KAŞ PANSİYON

Hakkımızda

ER0A7219

Aphrodite Kaş'da ki tatil eviniz..

Aphrodite Pansiyon olarak amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteyi ucuza sunarak, daha geniş kitlelere hizmet verebilmek.Kaş’ın tanıtımına katkıda bulunarak hem beldemizi tanıtmak, hem de günümüz ekonomik şartları da göz önünde tutularak kar haddimizi minimum seviyeye indirerek, insanların daha rahat tatil yapmalarına katkıda bulunmaktır.

Günümüz ekonomik şartlarından bunalan siz değerli müşterilerimizin rahat ve huzur içersinde, günümüzle geçmişi bir arada yaşayarak dinlenmelerine katkıda bulunabilmektir.

Aradığınız huzur ve özgürlük..

Her türlü rahatlığı yaşayacağınız Kaş’daki eviniz ise Aphrodite Pansiyon’dur. Aphrodite Pansiyon Kaş’ı kuşbakışı gören ve Küçükçakıl plajına yürüme mesafesi uzaklıkta, eğlence mekanlarına ve merkeze yakın benzersiz bir konaklama yeridir.katkıda bulunabilmektir.

Amacınız doğallığı keşfetmek ise; eşsiz kumsalın masmavi bir denizle birleştiği bakir kalmış bir yer olan Kaş, size bu imkanı sağlayacaktır.

Tatilinizi planlarken kaliteye ve ucuzluğa önem veriyorsanız ikisinin birleştiği nokta burasıdır. Diğer tatil yörelerinin aksine plajlarda şezlong ve şemsiye ücreti ödemeden güneşin ve denizin keyfini çıkaracaksınız.

ER0A6679

Müşteriye verilen değer :
Pansiyonumuzda, kişiye özel ilgi ve servis vardır. Biz müşterilerimizle tek tek ilgilenir, öncelikle onlara verilen değeri hissettiririz.

Aradığınız huzur ve özgürlük :
Biraz olsun stresten uzaklaşmak ve özgürlüğün tadını çıkarmak istiyorsanız pansiyonumuza bekliyoruz.

Ekonomik tatil:
Pansiyonumuz size bütçenize uygun tatil avantajını sunmaktadır. Otellerde yüksek ücretler ödeyip, kendinizi otele bağımlı hale getirmektense güzel dostlukların kurulduğu ve sonucunda maddi zorluklar yaşamayacağınız fırsatı sağlıyoruz.

Güvenli bir ortam :
Burada, kendinizi sandığınızdan daha güvende hissedecek ve hatta kapınızı kilitleme ihtiyacı bile duymayacaksınız.

.

Temizlik ve kalite :
Kalitenin temizlikle orantılı olduğunun bilincinde olarak temizliği ilke edinen pansiyonumuzda isterseniz çamaşırlarınızı da yıkatabilirsiniz..

Sıcak bir aile ortamı :
Pansiyonumuzda kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Bu aile ortamı sayesinde eminiz ki sizde uzun yıllardır bizim için Türkiye’ye gelen yabancı dostlarımız gibi Aphrodite ailesinden bağınızı koparamayacaksınız.

ER0A7051

Oda Özellikleri :

-Duş, wc, balkon
-Ortopedik yataklar
-Klima
-Çamaşır yıkama servisi
-24 saat sıcak su
-Denize yürüyüş mesafesinde
-Çarşıya Yakın
-Otomobil ve Scooter kiralama
-Kahvaltı.

ER0A7219